Omlouvám se, ale nějak blbe internet, a tak se mi vůbec nechtějí některé stránky načítat :(

Červenec 2014

Jak bylo

15. července 2014 v 15:46 Deníček
Jak bylo na táboře? Skvěle!
Teda to říkám teď, ale během tábora to člověk vidí trochu jinak. Když jste na táboře pro mentálně i fyzicky postižené děti zároveň také pro děti zdravé, tak je to poněkud náročnější ve všech směrech. Hlídat, aby některé mentálně postižené dítě neuteklo a zároveň pomáhat těm s DMO a dělat legraci s těma ostatníma dá fakt zabrat. A i být ve skupině velice angažovaných lidí do všeho. Ale je to sranda.
Vlastně během tábora vidíte všude chyby a tak, ale doma je všechno naprosto super! jenom musíte všechno dospávat a číst všechno co jste během té doby nestihli :D
Teď jak jsem doma tak mám furt náladu si zapalovat oheň a tak... hrůza :D

A vlastně mizím, protože prázdniny toho nabízejí tolik, že bych je nerada promeškala....

Tábor :)

2. července 2014 v 14:03 | Bitxia |  Deníček
Ahoj :)
už jsem na prvním letošním táboře, kde nemáme internet. Tak oznamuji, že zde nic nebude.
Možná právě teď děláme něco, co byste nám záviděli :D. Možností je strašně moc a já doufám, že si to pořádně užiju :)
Jednou takovou táborou hrou je hra Maršál a špión :) je to přenesená desková hra. A já myslím, že t deskovou byste si mohli někdy zahrát. Kupovat se nemusí. Stačí mít 2 plus 2 barevný papíry a 4 bílý na hrací desku. Všechno i s pravidlama se dá najít na internetu :) Abyste alespoň trochu věděli o co se jedná : Logicka hra, dosti strategická :) pro 2 hráče. Každý má 40 figurek, z nichž každá má nějaké určité postavení a na základě tohoto postavení se ty figurky vyřazují... Určitě si to zkuste - je to poměrně zábavná hra :)
Tak se mějte fanfárově :)
Blogy, které mě zaujaly